مقالاتفرشته کسب و کار

فرشته کسب و کار

"واکاوی آمیخته بازاریابی کارآفرینانه در تأمین مالی از فرشتگان کسب و کار"؛ نوشته: عبداالله احمدی، مهران رضوانی، هستی چیت‌سازان و رضا محمدکاظمی می‌باشد که زمستان 1397 در شمارۀ چهارم از فصلنامه توسعه کارآفرینی به چاپ رسیده‌است.

گزارش امکان سنجی اقتصادی (FS )

گزارش امکان سنجی اقتصادی (FS )

ایجاد هر پروژه­ای مستلزم سرمایه­ گذاری است و سرمایه­ گذاری به معنای تخصیص و صرف منابع محدود بمنظور حصول اهداف و نتایج مشخص می باشد. لذا اطمینان از اینکه منابع محدود وجاهت دارد ضروری است و این توجیه ناظر بر دو وجه است. یکی اینکه در پرتو این سرمایه ­گذاری اهداف مورد نظر تامین شود و دیگر اینکه مقرون به صرفه ­ترین برنامه کار و یا راه رسیدن به اهداف مورد توجه قرار گرفته باشد.

طرح تجاری چیست؟

طرح تجاری چیست؟

طرح تجاری، نوشت ه­ای توصیفی و جامع در مورد کسب­ وکار یک موسسه، گروه یا فرد کارآفرین است. این طرح حاوی بررسی­ های دقیقی در خصوص تولیدات یا خدمات یک شرکت، بازار و مشتریان، رقبا، منابع انسانی، منابع تامین مالی، تکنولوژی و ابعاد فنی محصول یا خدمات و ... است.

درباره‌ی ما
«گروه برخط» با هدف راه اندازی و حمایت از استارت آپ ها، تیمهای خلاق و جوان و صاحب ایده در کسب و کار، شرکتهای دانش بنیان و شرکتهای نوپا در کشور عزیزمان ایران تأسیس شده است.
نقش «گروه برخط» مانند شرکتهای «سرمایه‌گذار فرشته» یا «Angel investor» در فرهنگ سرمایه گذاری استارتاپی است که بعنوان یک شرکت سرمایه‌گذاری که سرمایه مورد نیاز یک یا چند شرکت نوپا را فراهم می‌کند. بر اساس نظر برخی از صاحبنظران حوزه کارآفرینی، آنچه اهمیتی بیشتر از تأمین سرمایه دارد، منتورینگ «Mentoring» است. 
...
اطلاعات بیش‌تر