مقالاتجایگاه ارزهای دیجیتال در کشورهای مختلف

جایگاه ارزهای دیجیتال در کشورهای مختلف

ارزهای دیجیتال با شعار آزادی مالی برای همه مردم در سراسر دنیا بدون نیاز به نهاد مرکزی روی کار آمدند اما اینکه کشورهای مختلف در زمینه ارزهای دیجیتال چه رویه و رویکردهایی اتخاذ کرده اند و جایگاه ارزهای دیجیتال در کشورهای مختلف چگونه است موضوعی است که در این مطلب در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

تحول دیجیتال چیست؟

تحول دیجیتال چیست؟

تحول، همان اصلاح و یا بهبود نیست. «تحول» یعنی تغییرِ بزرگ و شگرف. «تحول» یعنی تغییرِ در ماهیتْ و منطقِ یک پدیده. اگر چه که «اصلاح‌ و بهبود»، مفاهیمِ قابلِ احترامی هستند، اما «تحول» چیز دیگری است.«تحول»، بیشترْ به ریشه‌ها و ساقه‌ها می‌پردازد و «اصلاح و بهبود» به شاخ ‌و‌ برگ‌ها. این مورد را هم در نظر بگیرید که بدونِ «ساختارشکنی»، به احتمال زیاد «تحول» ممکن نخواهد بود.

قطب نمای اقتصاد دیجیتال 202۱

قطب نمای اقتصاد دیجیتال 202۱

فصل‌۱ پویایی‌های‌دیجیتال‌و‌تأثیر‌آن‌بر‌جهان؛ فصل‌۲ تجارت‌الکترونیک‌با‌سرعتی‌بیشتر‌از‌همیشه‌در‌حال‌رشد‌است؛ فصل‌3 تغییر‌پرشتاب‌در‌صنایع‌مالی؛ فصل‌4 مورد‌بزرگ‌بعدی‌چیست؟؛ فصل‌5 مختصری‌ از‌ بازار

بلاکچین و تاثیر آن در بهبود تجربه مشتری

بلاکچین و تاثیر آن در بهبود تجربه مشتری

مدیریت ارتباط با مشتری مستلزم جمع‌آوری، مرتب‌سازی و تجزیه و تحلیل مداوم داده‌ها است که به کسب‌وکارها این امکان را می‌دهد تا تعاملات با مشتریان را شخصی‌تر و راحت‌تر کنند.استفاده از بلاکچین برای این عملکرد،به کسب و کار اجازه می دهد تا بر اساس داده های به روز شده در زمان واقعی تصمیم گیری کند.

چطور برندها برای حضور در متاورس آماده شوند؟

چطور برندها برای حضور در متاورس آماده شوند؟

آیا برای متاورس آماده هستید؟ با تحقیقاتی که پیش‌بینی می‌کند تجربیات دیجیتالی فراگیر به زودی برای مصرف‌کنندگان عادی خواهد شد، در این مقاله به بررسی این موضوع می‌پردازیم که چگونه برندها می‌توانند خود را آماده کنند تا آماده بهره‌برداری از این فناوری آینده‌نگر باشند.

درباره‌ی ما
«گروه برخط» با هدف راه اندازی و حمایت از استارت آپ ها، تیمهای خلاق و جوان و صاحب ایده در کسب و کار، شرکتهای دانش بنیان و شرکتهای نوپا در کشور عزیزمان ایران تأسیس شده است.
نقش «گروه برخط» مانند شرکتهای «سرمایه‌گذار فرشته» یا «Angel investor» در فرهنگ سرمایه گذاری استارتاپی است که بعنوان یک شرکت سرمایه‌گذاری که سرمایه مورد نیاز یک یا چند شرکت نوپا را فراهم می‌کند. بر اساس نظر برخی از صاحبنظران حوزه کارآفرینی، آنچه اهمیتی بیشتر از تأمین سرمایه دارد، منتورینگ «Mentoring» است. 
...
اطلاعات بیش‌تر