مقالاتگزارش عملکرد اسنپ در سال 1399

گزارش عملکرد اسنپ در سال 1399

اگرچه سال ۹۹ پر از چالش‌های عجیب و اتفاقات ناگوار بود، اما بدون شک نقاط روشنی هم داشت. اگر دوست دارید رفتار کاربران در سرویس‌های مختلف اسنپ را بررسی کنید، آمار و اطلاعات جذابی از خدمات مختلف این اپلیکیشن بخوانید یا در مورد نقشه‌ی راه و چشم‌انداز سوپراپ اسنپ بیشتر بدانید، با این گزارش همراه شوید.

گزارش دیوار سال 1399

گزارش دیوار سال 1399

یوار، مهم‌ترین پلتفرم تعاملی بازار ایران است. این بر هر کسی که در بازار ایران فعالیت خرد یا کلان می‌کند، پوشیده نیست. گزارش سال 1399 دیوار، یک مجموعه‌ی کامل از آن چیزی است که در بازار ایران می‌گذرد.

دیجی کالا گزارش سال ۱۳۹۹

دیجی کالا گزارش سال ۱۳۹۹

دیجی‌کالا برندی ملی است و با مخاطبانی به وسعت ایران روبروست. از کلان‌شهرها تا دور افتاده‌ترین نقاط روستایی ایران پهناور، می‌توانند از دیجی‌کالا سفارش دهند یا محصولات خود را در بستر آن به فروش برسانند. این گزارش سال 99 دیجی کالا است.

چکیده گزارش بانک جهانی

چکیده گزارش بانک جهانی

جنگ در اوکراین باعث اختلالات عمده در عرضه شده و منجر به افزایش قیمت‌های تاریخی برای تعدادی از کالاها شده است. در بخش تمرکز ویژه این گزارش World Bank به بررسی تاثیر جنگ بر بازارهای کالا پرداخته می شود و حادثه فعلی را با افزایش قیمت های قبلی مقایسه می کند.

درباره‌ی ما
«گروه برخط» با هدف راه اندازی و حمایت از استارت آپ ها، تیمهای خلاق و جوان و صاحب ایده در کسب و کار، شرکتهای دانش بنیان و شرکتهای نوپا در کشور عزیزمان ایران تأسیس شده است.
نقش «گروه برخط» مانند شرکتهای «سرمایه‌گذار فرشته» یا «Angel investor» در فرهنگ سرمایه گذاری استارتاپی است که بعنوان یک شرکت سرمایه‌گذاری که سرمایه مورد نیاز یک یا چند شرکت نوپا را فراهم می‌کند. بر اساس نظر برخی از صاحبنظران حوزه کارآفرینی، آنچه اهمیتی بیشتر از تأمین سرمایه دارد، منتورینگ «Mentoring» است. 
...
اطلاعات بیش‌تر