مقالاتایجاد فضای مثبت در محیط کار برای خلق یک استارتاپ موفق

ایجاد فضای مثبت در محیط کار برای خلق یک استارتاپ موفق

مطالعات Forbes نشان می­دهد ایجاد فضای مثبت در محیط کار تأثیر بسزایی در عملکرد کارمندان دارد. کارکنانی که رضایت شغلی بیشتری نسبت به همکاران خود دارند از انرژی بیشتری برخوردار هستند و عملکرد بهتری دارند

شاخص تاب آوری اقتصادها در 2020

شاخص تاب آوری اقتصادها در 2020

شاخص تاب آوری جهانی از  12 زیرشاخص تشکیل شده و برای  130 کشور جهان، محاسبه و رتبه بندی میشود. در سال  2020 کشورهای نروژ، سوییس و دانمارک در صدر  130 کشور مورد بررسی از لحاظ شاخص تابآوری قرار دارند؛ این درحالی است که کشورهای هایتی، ونژوئلا و اتیوپی پایین ترین رده را درمیان کشورهای مورد بررسی به خود اختصاص داده اند. ایران نیز از لحاظ شاخص تاب آوری با امتیاز 21.1 در رتبه  125 قرار دارد.

سند نقشه راه توسعه صادرات کشور (1399-1404)

سند نقشه راه توسعه صادرات کشور (1399-1404)

تا یکی دو دهه پیش بطور سنتی و مبتنی بر سابقه تاریخی تصور این بود مانع جدی پیش روی بالفعل شدن ظرفیت های تجاری کشورها دسترسی به بازارها است. در این راستا دولتها سعی در حل مشکل از طریق اصلاح سیاست های تجاری مانندکاهش تعرفه ها و اعمال سهمیه ها، حضور در موافقتنامه های ترجیحی و آزاد داشتند، اما حتی با وجود مشارکت در موافقتنامه ها جهت دسترسی به بازارها، بسیاری از کشورهای در حال توسعه قادر به رقابت در بازارهای جهانی نبودند، چرا که موانع پیشروی تجارت فراتر از تعرفه و موانع غیرتعرفه ای بود

درباره‌ی ما
«گروه برخط» با هدف راه اندازی و حمایت از استارت آپ ها، تیمهای خلاق و جوان و صاحب ایده در کسب و کار، شرکتهای دانش بنیان و شرکتهای نوپا در کشور عزیزمان ایران تأسیس شده است.
نقش «گروه برخط» مانند شرکتهای «سرمایه‌گذار فرشته» یا «Angel investor» در فرهنگ سرمایه گذاری استارتاپی است که بعنوان یک شرکت سرمایه‌گذاری که سرمایه مورد نیاز یک یا چند شرکت نوپا را فراهم می‌کند. بر اساس نظر برخی از صاحبنظران حوزه کارآفرینی، آنچه اهمیتی بیشتر از تأمین سرمایه دارد، منتورینگ «Mentoring» است. 
...
اطلاعات بیش‌تر