بایگانی نوشته‌ها


معرفی بازار جهانی فینتک

معرفی بازار جهانی فینتک

بازار جهانی فینتک جهانی بعنوان یک بازار خدمات مالی در سال 2022حدود  266.56 میلیارد دلار بوده و انتظار میرود این میزان با نرخ رشد مرکب سالانه ( 17.5 )CAGR درصد از سال  2023تا 2030 رشد داشته باشد.

دستیابی به اهداف استراتژیک کسب‌و‌کارها با «نقشه‌راه محصول»

دستیابی به اهداف استراتژیک کسب‌و‌کارها با «نقشه‌راه محصول»

قشه راه محصول یکی از برنامه‌های بلندمدت توسعه محصول است که اطلاعات لازم را در اختیار تمامی ذی‌نفعان آن محصول قرار می‌دهد تا به آنچه که نیاز دارند در جهت هماهنگی برنامه‌های توسعه دسترسی داشته باشند

روش‌های کاهش هزینه‌ها در کسب‌وکارهای نوپا

روش‌های کاهش هزینه‌ها در کسب‌وکارهای نوپا

استارتاپ‌ها مثل هر کسب‌وکار دیگری برای توسعه محصول، ارائه خدمت و ادامه حیات باید هزینه کنند. در شرایط سخت اقتصادی امروز که هزینه‌ها هر روز افزایش پیدا می‌کنند ولی درآمدها همپای آنها رشد نمی‌کنند، مدیریت هزینه و افزایش بهره‌وری در مصرف منابع مهم‌تر از همیشه است.

درباره‌ی ما
«گروه برخط» با هدف راه اندازی و حمایت از استارت آپ ها، تیمهای خلاق و جوان و صاحب ایده در کسب و کار، شرکتهای دانش بنیان و شرکتهای نوپا در کشور عزیزمان ایران تأسیس شده است.
نقش «گروه برخط» مانند شرکتهای «سرمایه‌گذار فرشته» یا «Angel investor» در فرهنگ سرمایه گذاری استارتاپی است که بعنوان یک شرکت سرمایه‌گذاری که سرمایه مورد نیاز یک یا چند شرکت نوپا را فراهم می‌کند. بر اساس نظر برخی از صاحبنظران حوزه کارآفرینی، آنچه اهمیتی بیشتر از تأمین سرمایه دارد، منتورینگ «Mentoring» است. 
...
اطلاعات بیش‌تر