فهرست صفحات سبدیاب


پیوند سایت سبدیاب

http://sabadyab.ir

سبدیاب


برای سرمایه‌گذاری نیاز به مشاوره دارید؟ >>> سبدیاب
- در انتخاب سبدگردان مناسب سرمایه خود ابهام دارید؟ >>> سبدیاب
- نمی‌خواهید درگیر دلالان بازار سرمایه شوید؟ >>> سبدیاب
- به شفافیت اطلاعاتی و بموقع نیاز دارید؟ >>> سبدیاب

مشاوره رایگان • خانه
 • فهرست سبدگردان‌ها
 • سوالات متداول
 • درباره ما
 • تماس با ما
 • مشاوره رایگان

سبدیاب 

سبدیاب

سبدیاب راهنمای آگاه و رایگان سرمایه‌گذاری

سبدیاب یک راهنمای آگاه و رایگان برای سرمایه‌گذارانی است که سرمایه‌گذاری در بورس را یک تخصص می‌دانند، تا با توجه به میزان سرمایه، میزان ریسک‌پذیری، میزان سود مورد انتظار و حداقل کارمزد پرداختی به سبدگردان، بهترین سبدگردان‌ها را برای محافظت از سرمایه و کسب بهترین بازدهی و بیشترین سود انتخاب نمایند.سوالات متداول
 و راهنمای انتخاب سبدگردان


سبدیاب چیست؟

سبدیاب یک راهنمای آگاه و رایگان برای سرمایه گذارانی است که سرمایه گذاری در بورس را یک تخصص می دانند، تا با توجه به میزان سرمایه، میزان ریسک پذیری، میزان سود مورد انتظار و حداقل کارمزد پرداختی به سبدگردان، بهترین سبدگردان ها را برای محافظت از سرمایه و کسب بهترین بازدهی و بیشترین سود انتخاب نمایند.


مزایای سبدگردانی

از مهم ترین مزایای سبدگردانی، اختصاصی بودن آن است. یعنی هر سرمایه گذار با توجه به ریسک پذیری و میزان دارایی، سبدی مختص خود خواهد داشت. سبدگردانی برای سرمایه گذاران مزایای دیگری نیز دارد. در ادامه هر یک را نام برده و توضیح خواهیم داد:

1- انعطاف پذیری

در سبدگردانی، سرمایه گذار به صورت روزانه به پرتفوی خود دسترسی دارد. او می‌تواند عملکرد سبدگردان را تحت نظر داشته و در صورت تمایل به تغییر استراتژی معامله، آن را با مدیر پرتفوی خود در میان بگذارد. از سویی، سبدگردانی ترکیب متنوعی از دارایی‌های مالی را در بر می‌گیرد. در نتیجه، شما می‌توانید ترکیبی از اوراق با درآمد ثابت، صندوق‌های طلا، گواهی‌های کالایی و سهام شرکت‌های پذیرفته در بورس را در سبد خود داشته باشید. این انعطاف پذیری در سبدگردانی، نگرانی نوسانات بازارهای موازی را برطرف خواهد کرد.

2- عدم نیاز به دانش خاص

یکی از چالش‌های سرمایه‌گذاران در بازار سرمایه، عدم آگاهی و ناتوانی در تحلیل سهام و بازارهای بورسی است. همین امر سبب می‌شود که، سرمایه‌گذار نداند کدام سهام مناسب سرمایه‌گذاری است؟ زمان مناسب ورود یا خروج از سهم را چگونه می‌توان تشخیص دهد؟ چه زمانی باید سهامداری کرد؟ و یا سایر مسائلی از این قبیل که، سبدگردان با به دست گرفتن پرتفوی شما به عنوان یک نیروی متخصص و باتجربه، تمام این بررسی‌ها را انجام می‌دهد.

3- عدم نیاز به صرف زمان

سبدگردان، با تخصص و مهارت خود، پرتفوی شما را مورد بررسی همه جانبه قرار می‌دهد. در نتیجه، دیگر شما نیاز به صرف زمان برای جستجوی بازار، بررسی عملکرد شرکت‌ها، تحلیل مسائل سیاسی و اقتصادی و ... ندارید.

4- مدیریت حرفه ای پرتفوی

از مزایای ویژه سبدگردانی برای سرمایه گذار این است که، پرتفوی خود را به تیمی مجرب و حرفه‌ای می‌سپارید. مدیریت پرتفوی توسط مدیران حرفه‌ای، سبب کاهش ریسک در سرمایه گذاری شما می‌شود. تیم‌های سبدگردانی با سال‌ها تجربه در این زمینه، تسلط زیادی بر صنایع و شرکت‌ها داشته و با اتکا به واقعیات حاصل شده از تحلیل‌های حرفه‌ای خود، سرمایه گذاری پربازدهی برای شما به ارمغان خواهند آورد.

5- عدم وجود تضاد منافع

از آنجایی که کارمزد متغیر سبدگردان در گرو سودآوری بیشتر برای سرمایه گذار است، تصمیمات او در راستای سود و بازدهی بیشتر برای سرمایه گذار خواهد بود. به عبارتی، منافع سبدگردان موازی با منافع سرمایه گذار است و از یکدیگر جدا نیستند.

6- معافیت مالیاتی

سودی که سرمایه گذار از طریق سبدگردانی بدست می‌آورد، مشمول مالیات نمی‌گردد. معافیت از مالیات بطور مستقیم بر سرمایه گذاران اثر نمی‌گذارد، اما موجب ایجاد انگیزه در آنها خواهد شد.


معایب سبدگردانی

سبدگردانی در کنار مزایایی که دارد، می‌تواند معایبی نیز برای سرمایه گذار داشته باشد. در ادامه، به آن ها اشاره خواهیم کرد:

1- انتخاب سبدگردان

اگر شما سبد خود را به سبدگردان نامناسب و غیر متخصص واگذار نمایید، ممکن است خسارات سنگین و حتی غیر قابل جبران متوجه سرمایه شما شود. قبل از انتخاب سبدگردان، زمان کافی را برای انتخاب بهترین آن اختصاص دهید. دقت داشته باشید، سبدیاب در اینجا به کمک شما می آید تا شرکتی را انتخاب نمایید که حتماً تحت نظر سازمان بورس و اوراق بهادار باشد، مجوزهای خود را تمدید کرده باشد، از افراد خبره و حرفه ای برای سبد سرمایه شما استفاده کند، علاوه بر خوشنامی در عمل نیز به سبد سرمایه شما رسیدگی کند و همراه با شما تغییرات سرمایه شما را رصد نماید.

2- حداقل سرمایه برای سبدگردانی

حداقل سرمایه لازم برای افتتاح حساب در شرکت‌های سبدگردانی، بستگی به شرایط بازار و شرایط سبدگردان دارد که می تواند یکصد میلیون تومان، یک میلیارد تومان و یا حتی خیلی بیشتر باشد. این رقم در شرکت های سبدگردانی متغیر است، در اینجا سبدیاب می تواند به کمک شما بیاید تا متناسب با میزان سرمایه خود، سبدگردان خوبی را انتخاب کنید.


کارمزد سبدگردانی

کارمزد سبدگردانی براساس مقررات و مصوبات سازمان بورس و اوراق بهادار و قرارداد منعقد شده با مشتریان محاسبه می‌شود. نحوه محاسبه کارمزد سبدگردان، توافقی است و معمولا از دو بخش کارمزد مدیریت و عملکرد تشکیل می‌شود. کارمزد مدیریت مبتنی بر اخذ کارمزد ثابت مختصر و براساس دارایی تحت مدیریت تعیین می‌شود اما کارمزد عملکرد کاملا متغیر است و متناسب با افزایش بازده سبد سهام مدیریت شده و با توافق طرفین قرارداد تعیین می‌شود.

کارمزد ثابت مدیریت + کارمزد عملکرد= کارمزد سبدگردانی

به‌عنوان‌مثال برخی سبدگردان‌ها جهت پوشش هزینه‌های جاری سبد یک درصد دارایی تحت مدیریت را به‌عنوان کارمزد ثابت مدیریت سبد اخذ می‌کنند.

کارمزد عملکرد سبدگردان کاملا متغیر است و متناسب با افزایش منافع مشتری و با توافق طرفین قرارداد تعیین می‌شود. کارمزد عملکرد اخذ شده فرمول‌های مختلفی دارد؛ ولی در تمامی این فرمول‌ها هدف این است که منافع سبدگردان و سرمایه‌گذار در یک راستا قرار گیرد.

به‌عنوان‌مثال سبدگردان‌ و سرمایه‌گذار با هم توافق می‌کنند که تا بازدهی ۲۰ درصد، سبدگردان فقط کارمزد مدیریت دریافت کند و هر چه بازده کسب شده از نرخ ۲۰ درصد بیشتر باشد، از مازاد سود کسب‌شده درصدی نیز به سبدگردان اختصاص یابد. مثلاً سرمایه‌گذاری که یک میلیارد تومان سرمایه‌گذاری کرده است، در مرحله اول با سبدگردان توافق می‌کند که تا سود سالانه ۲۰ درصد فقط کارمزد مدیریت پرداخت کند و اگر احیاناً سود مذکور به ۳۰ درصد رسید، یک‌پنجم از سود مازاد کسب‌شده هم به سبدگردان اختصاص یابد؛ بنابراین درصورتی‌که بازده سرمایه‌گذار ۳۰ درصد باشد، دو درصد از این بازده بابت کارمزد عملکرد به سبدگردان اختصاص می‌یابد و نهایتاً بازده سرمایه‌گذار به ۲۸ درصد می‌رسد.

این روش باعث می‌شود تا منافع سبدگردان در جهت افزایش بازده بیشتر برای سرمایه‌گذار قرار گیرد و یک بازی برد برد حاصل شود. به‌این‌ترتیب هر چه سبدگردان عملکرد بهتری در مدیریت دارایی داشته باشد، سرمایه‌گذار منافع بیشتری کسب کرده و سبدگردان نیز از محل افزایش بازده سود بیشتری بدست خواهد آورد.


آشنایی با صندوق های سرمایه گذاری

صندوق سرمایه گذاری یک نهاد مالی است که فعالیت اصلی آن سـرمایه گذاری در اوراق بهـادار است و مالکان آن به نسبت سرمایه گذاری خود، در سود و زیان صندوق شریک‌اند. صندوق های سرمایه گذاری از مهم‌ترین ابزارهای سرمایه گذاری غیر مستقیم در بورس می‌باشند. در کشورهای پیشرفته این ابزار نقش اساسی در جذب پس اندازهای مردم و سرمایه گذاری آن در بازار سرمایه دارد. این صندوق ها دارای تنوع زیادی می باشند و افراد می توانند با توجه به هدف خود و میزان ریسک پذیری خود صندوق سرمایه گذاری مناسب را انتخاب کنند. صندوق های سرمایه گذاری با درآمد ثابت و صندوق های سرمایه گذاری در سهام از مهم ترین و پر مخاطب‌ترین صندوق ها می‌باشند. نقد شوندگی بالا، نظارت و شفافیت اطلاعاتی و هزینه‌های اجرایی پایین، از مهم‌ترین مزیت‌های صندوق های سرمایه گذاری است. صندوق های سرمایه گذاری توسط شرکت‌های سبدگردان مدیریت می شوند. از مهم‌ترین خدمات شرکت‌های سبدگردان مدیریت صندوق های سرمایه گذاری می‌باشد.


سبدگردانی اختصاصی

شرکت‌های سبدگردان يکي از انواع نهادهای مالي هستند که به عنوان نماينده سرمايه‌ گذار و به نام وی به سرمايه‌گذاری در بازار سرمایه می‌پردازند که اين عمل در قالب مفهوم سبدگردانی اختصاصی به اين معناست که برای هر فردی متناسب با ويژگي‌های منحصربه فردش، سرمايه‌گذاری انجام مي‌شود. منظور از ويژگی‌های مذکور، ميزان ريسک‌پذيری و هدف مالی فرد سرمايه‌گذار است. با توجه به ميزان ريسک‌پذيري و در نهايت پرتفوی مناسب برای هر شخص متفاوت می باشد و تشکیل این پرتفوی توسط کارشناس تحليلگر و ارزيابان ریسک شرکت صورت مي‌پذيرد.

شرکت‌های ‌سبدگردان‌ یکی‌ از ‌انواع ‌نهادهای‌ مالی ‌جدیدی‌ هستند ‌که‌ پیرو‌ اجرای‌ قانون‌ بازار اوراق بهادار مصوب آذر 1384، به منظور مدیریت حرفه ای اشخاص حقیقی و حقوقی در بازار سرمایه، معرفی شده اند.


چرا با سبدیاب بدنبال بهترین شرکت‌ سبدگردان باشیم؟

فعالیت سبدگردانی و مشاوره سرمایه گذاری نیاز به مجوز رسمی از سازمان بورس دارد. لذا افراد یا شرکت‌هایی که بدون داشتن مجوز اقدام به سبدگردانی و یا مشاوره می‌کنند عملا مرتکب جرم می‌شوند. از آنجا که هیچ نظارتی بر این اشخاص یا شرکتها وجود ندارد مشارکت با آنها دارای ریسک زیادی می‌باشد. مجوز سبدگردانی یا مشاوره سرمایه گذاری معمولا به اشخاصی داده می‌شود که دارای سوابق تجربی و علمی مناسب بوده و معیارهای مد نظر سازمان بورس را داشته باشند. لذا داشتن مجوز به معنی داشتن معیارهای لازم بوده و بر این شرکت‌ها نظارت کافی وجود دارد. داشتن مجوز رسمی از سازمان بورس شرط لازم برای سبدگردانی می‌باشد ولی شرط کافی نیست. کسانی که قصد دارند از طریق شرکت‌های سبدگردان قرارداد سبدگردانی منعقد کنند لازم است با بررسی سوابق عملکرد شرکت و ارکان اجرایی آن اطمینان حاصل کنند که شرکت مناسبی را انتخاب کرده اند. سبدیاب می تواند سرمایه گذاران را در انتخاب بهترین سبدگردان یاری نماید.


آیا سرمایه گذاری در بورس یک موضوع تخصصی است؟

اکثر افراد تصور می‌کنند که وارد شدن به بورس بسیار آسان است و پس از ورود به بورس می‌توانند به راحتی سودهای خوبی کسب کنند. بررسی عملکرد اشخاص مختلف بیانگر این است که درصد افراد موفق در بازارهای مالی بسیار کم است و حتی افراد سرشناسی وجود دارند که علیرغم داشتن سابقه موفق، با یک تصمیم اشتباه، دچار زیان سنگین و یا ورشکستگی شده‌اند. از آنجاکه سرمایه گذاری در اوراق بهادار دارای ابعاد و پیچیدگی‌های زیادی می‌باشد عملا امکان اینکه یک شخص بتواند به تنهایی همه مسایل و موضوعات را پیگیری کند وجود ندارد. شرکت‌های سبدگردان و شرکت‌های سرمایه گذاری یا سایر نهادهایی که در امر سرمایه گذاری فعال هستند، معمولا تیمی از افراد متخصص و باتجربه این موضوع را راهبری می‌کنند. امروزه با ورود تکنولوژی در حوزه سرمایه گذاری و طرح موضوعاتی مثل Fintech یا استفاده از هوش مصنوعی در سرمایه گذاری، رقابت و پیچیدگی در امر سرمایه گذاری به مراتب بیشتر شده است.


حداقل سرمایه لازم برای سبدگردانی چقدر است؟

طبق دستورالعمل سبدگردانی، حداقل مبلغ لازم برای انعقاد قرارداد سبدگردانی 100 میلیون ریال می‌باشد. البته شرکت‌های سبدگردان بر اساس استراتژی‌ها، امکانات و تواناییهای خود، حداقل‌ سرمایه های مختلفی را تعیین و اعلام می‌کنند. مثلا یک شرکت سبدگردان ممکن است در مقطعی حداقل مبلغ قرارداد سبدگردانی را 1 میلیارد تومان و در زمان دیگری 5 میلیارد تومان اعلام کند. سبدیاب می تواند متناسب با سرمایه مورد نظر سرمایه گذار، بهترین و مناسب ترین سبدگردان را از نظر میزان سرمایه به سرمایه گذار معرفی کند.


مشتری محور بودن سبدیاب

مهم ترین تفاوت شرکت های سبدگردان با سایر نهاد های مالی اداره کننده وجوه (مانند بانک ها یا صندوق های سرمایه گذاری) این است که سبد گردان ها بیش از محصول محور بودن، مشتری محور هستند. بدین معنی که در شرکت های سبد گردان، ابتدا با ارزیابی ظرفیت ریسک پذیری اهداف هر مشتری، نیاز های سرمایه گذاری وی مشخص می گردد و سپس اقدام به تشکیل سبد اختصاصی برای وی می گردد. حال آن که سایر شرکت های فوق الذکر، به تمام مشتریان محصول یکسانی را ارائه می دهند و این امر ممکن است مورد پسند عموم افراد نباشد.

از آنجاییکه سبدیاب نیز با توجه به نیاز و خواسته هر سرمایه گذار، به معرفی سبدگردان متناسب با شرایط و میزان سرمایه آن سرمایه گذار اقدام می نماید، می توان سبدیاب را مشتری محورترین فعالِ بازار سرمایه دانست.
معرفی سبدگردان‌ها

  ۱۰
 سبد گردان زاگرس
 سبدگردان  
  سهامی خاص
 ثبت شده پذیرفته نشده
 یعقوب محمودی
۱۱۷۱۶  
  
 جزییات
 ۱
 سبد گردان آرمان اقتصاد  
 سبدگردان  
  سهامی خاص
 ثبت شده پذیرفته نشده
 احمد اتحادپور
۱۱۲۱۳  
  
 جزییات
 ۲
 سبد گردان آسمان
 سبدگردان  
  سهامی خاص
 ثبت شده پذیرفته نشده
 مسعود سلطان زالی بیگلو
۱۰۹۰۶  
  
 جزییات
 ۳
 سبد گردان اقتصاد بیدار
 سبدگردان  
  سهامی خاص
 ثبت شده پذیرفته نشده
 عباس محمدی متین
۱۱۶۴۸  
  
 جزییات
 ۴
 سبد گردان الماس
 سبدگردان  
  سهامی خاص
 ثبت شده پذیرفته نشده
 علی اصولیان
۱۱۳۶۹  
  
 جزییات
 ۵
 سبد گردان امید نهایت نگر
 سبدگردان  
  سهامی خاص
 ثبت شده پذیرفته نشده
 رحیم سعادت زاده
۱۱۵۷۸  
  
 جزییات
 ۶
 سبد گردان انتخاب مفید
 سبدگردان  
  سهامی خاص
 ثبت شده پذیرفته نشده
 حجت اله نصرتیان ثابت
۱۱۴۶۴  
  
 جزییات
 ۷
 سبد گردان ایساتیس پویا کیش
 سبدگردان  
  سهامی خاص
 ثبت شده پذیرفته نشده
 مهدی علیخانی مهرجردی
۱۱۶۰۲  
  
 جزییات
 ۸
 سبد گردان برلیان
 سبدگردان  
  سهامی خاص
 ثبت شده پذیرفته نشده
 حاج محمد معتضدی
۱۱۷۸۴  
  
 جزییات
 ۹
 سبد گردان پاداش سرمایه
 سبدگردان  
  سهامی خاص
 ثبت شده پذیرفته نشده
 کوروش شمس
۱۱۲۹۶  
  
 جزییات


اندازه سبد

 راهنمایی جهت انتخاب سبد

 مبلغ سرمایه

  سود مورد انتظار

 ریسک پذیری

 

میزان ریسک پذیری شما
محافظه کار
1
2
3
4
5
ریسک پذیر

           

نوع کارمزد پرداختی سبدگردان

 

4) نوع کارمزد پرداختی سبدگردان
o فقط ثابت
o ثابت و متغییر
o فقط متغییر

   

 

آمار برتر سبدیاب

 بر اساس: بازدهی، دارایی در اختیار، کارمزد، سابقه فعالیتسبد گردان‌های منتخب هفته
درباره سبدیاب

 سبدیاب،  با تجربه‌ سالیان روشن در بازار سرمایه، نقصان بزرگی که در انتخاب  سبدگردان متناسب هر سرمایه‌گذار وجود داشت را جبران نموده و مشاور شما در  انتخاب بهترین سبدگردان و سرمایه‌گذاری است. سبدیابی که می‌خواستید

 سرمایه گذاری آگاهانه، مدبرانه، شفاف و با بهترین سود


تماس با ما
 نقشه بازار سبدگردان‌ها 

نقشه بازار سبدگردان‌ها
برای مشاهده «نقشه سهم بازار سبدگردان‌ها» بر روی تصویر زیر کلیک نمایید:
فهرست شرکت‌های سبد گردان
به ترتیب سرمایه ثبت شده


فهرست سبدگردان‌ها
به ترتیب سرمایه ثبت شده
ردیف
نام   سبدگردان
سهم بازار
 سرمایه ثبت شده
 (میلیون ریال)  
تاریخ   ثبت
نزد سازمان بورس
۱
سبدگردان کاریزما
12.4%
                  2,200,000  
۱۳۹۰/۰۲/۰۴
۲
سبدگردان   مفید
11.3%
                  2,000,000  
۱۳۹۵/۰۴/۱۵
۳
سبدگردان سرآمد بازار
5.7%
                  1,000,000  
۱۳۹۴/۰۴/۰۸
۴
سبدگردان هدف
5.7%
                  1,000,000  
۱۳۹۱/۱۱/۲۴
۵
سبدگردان اندیشه صبا
5.7%
                  1,000,000  
۱۳۹۹/۱۲/۰۹
۶
سبدگردان سرمایه ایرانیان
3.4%
                    600,000  
۱۳۹۰/۰۹/۲۰
۷
سبدگردان آبان
2.9%
                    510,000  
۱۳۹۷/۰۳/۱۹
۸
سبدگردان امید نهایت نگر
2.8%
                    500,000  
1397/01//26
۹
سبدگردان آسمان
2.8%
                    500,000  
۱۳۹۰/۰۶/۲۸
۱۰
سبدگردان پاداش سرمایه
2.8%
                    500,000  
۱۳۹۳/۰۹/۰۳
۱۱
سبدگردان الگوریتم
2.8%
                    500,000  
۱۳۹۶/۱۱/۰۳
۱۲
سبدگردان آرکا
2.8%
                    500,000  
۱۳۹۹/۱۲/۱۶
۱۳
سبدگردان آگاه
2.8%
                    500,000  
۱۳۹۷/۰۶/۱۴
۱۴
سبدگردان تصمیم نگار ارزش آفرینان
2.8%
                    500,000  
۱۳۹۳/۱۱/۲۹
۱۵
سبدگردان سهم آشنا
2.8%
                    500,000  
۱۳۹۶/۱۰/۰۴
۱۶
سبدگردان کوروش
2.8%
                    500,000  
۱۳۹۷/۰۹/۱۱
۱۷
سبدگردان آسال
1.9%
                    340,000  
۱۳۹۷/۰۷/۰۷
۱۸
سبدگردان نو ویرا
1.7%
                    300,000  
۱۳۹۵/۱۰/۲۸
۱۹
سبدگردان مانی
1.7%
                    300,000  
۱۳۹۸/۰۴/۱۷
۲۰
سبدگردان آرمان اقتصاد
1.4%
                    250,000  
۱۳۹۲/۱۰/۰۱
۲۱
سبدگردان اعتبار
1.4%
                    250,000  
۱۳۹۷/۱۲/۰۷
۲۲
سبدگردان تدبیر
1.4%
                    250,000  
۱۳۹۹/۰۸/۱۹
۲۳
سبدگردان هامرز
1.4%
                    250,000  
۱۳۹۹/۰۳/۱۰
۲۴
سبدگردان اقتصاد بیدار
1.1%
                    200,000  
۱۳۹۸/۰۲/۱۸
۲۵
سبدگردان نوین نگر آسیا
1.1%
                    200,000  
۱۳۹۳/۰۸/۲۷
۲۶
سبدگردان فارابی
1.1%
                    200,000  
۱۳۹۹/۱۰/۰۷
۲۷
سبدگردان ثروت پویا
0.9%
                    160,000  
۱۴۰۰/۰۲/۲۸
۲۸
سبدگردان بها بازار پارس
0.8%
                    150,000  
۱۴۰۰/۰۱/۱۷
۲۹
سبدگردان زاگرس
0.7%
                    125,000  
۱۳۹۹/۰۲/۳۱
۳۰
سبدگردان ایساتیس پویا کیش
0.7%
                    120,000  
1397/06/06
۳۱
سبدگردان آتیه توکا
0.6%
                    110,000  
۱۳۹۹/۱۱/۱۹
۳۲
سبدگردان ثنا
0.6%
                    110,000  
۱۴۰۰/۰۳/۳۰
۳۳
سبدگردان برلیان
0.6%
                    100,000  
1399/09/29
۳۴
سبدگردان ویستا
0.6%
                    100,000  
۱۳۹۹/۱۰/۰۳
۳۵
سبدگردان پیشرفت و توسعه صبا
0.6%
                    100,000  
۱۴۰۱/۰۲/۱۲
۳۶
سبدگردان   توسعه فیروزه
0.6%
                    100,000  
۱۳۹۸/۰۶/۳۰
۳۷
سبدگردان داریوش
0.6%
                    100,000  
۱۳۹۹/۰۸/۰۷
۳۸
سبدگردان فراز
0.6%
                    100,000  
۱۳۹۹/۰۸/۱۲
۳۹
سبدگردان هیوا
0.6%
                    100,000  
۱۴۰۰/۰۷/۰۶
۴۰
سبدگردان نیکان
0.4%
                      70,000  
۱۳۹۹/۱۲/۰۴
۴۱
سبدگردان آمیتیس
0.3%
                      50,000  
۱۳۹۷/۰۹/۱۹
۴۲
سبدگردان داریک پارس
0.3%
                      50,000  
۱۳۹۸/۰۲/۲۳
۴۳
سبدگردان اکسیژن
0.2%
                      42,000  
۱۴۰۰/۰۸/۳۰
۴۴
سبدگردان اطلس
0.2%
                      40,000  
۱۴۰۰/۱۱/۰۵
۴۵
سبدگردان پایش
0.2%
                      40,000  
۱۴۰۰/۰۸/۱۶
۴۶
سبدگردان سورنا
0.2%
                      40,000  
۱۳۹۹/۰۳/۲۵
۴۷
سبدگردان کارا
0.2%
                      40,000  
۱۳۹۹/۱۲/۱۷
۴۸
سبدگردان   البرز
0.2%
                      40,000  
۱۴۰۰/۰۴/۱۶
۴۹
سبدگردان   آرتین
0.2%
                      40,000  
۱۳۹۹/۱۲/۰۶
۵۰
سبدگردان   آریا
0.2%
                      40,000  
۱۳۹۹/۰۸/۱۲
۵۱
سبدگردان   باران
0.2%
                      40,000  
۱۴۰۰/۰۹/۱۳
۵۲
سبدگردان   بازده
0.2%
                      40,000  
۱۴۰۰/۰۳/۰۳
۵۳
سبدگردان   توانا
0.2%
                      40,000  
۱۴۰۰/۰۸/۲۲
۵۴
سبدگردان   رایا سهم
0.2%
                      40,000  
۱۴۰۰/۰۴/۲۱
۵۵
سبدگردان   سرمایه و دانش
0.2%
                      40,000  
۱۳۹۹/۰۸/۲۴
۵۶
سبدگردان   سورین
0.2%
                      40,000  
۱۴۰۰/۰۳/۰۳
۵۷
سبدگردان   نوید
0.2%
                      40,000  
۱۴۰۰/۰۶/۱۰
۵۸
سبدگردان   سینا
0.2%
                      30,000  
۱۳۹۸/۰۸/۲۹
۵۹
سبدگردان الماس
0.1%
                      20,000  
1394/03/16
۶۰
سبدگردان نواندیشان نفیس
0.1%
                      20,000  
۱۳۹۹/۰۵/۲۷
۶۱
سبدگردان مُدبر آسیا/هوشمند رابین
0.1%
                      20,000  
۱۳۹۸/۰۵/۱۶
مجموع سرمایه ثبت شده کل
        17,687,000  
میلیون ریال


 •  سبدگردان کاریزما 
 •  سبدگردان مفید 
 •  سبدگردان سرآمدبازار 
 •  سبدگردان اندیشه‌‌‌صبا 
 •  سبدگردان آبان 
 •  سبدگردان آسمان 
 •  سبدگردان سرمايه ايرانيان 
 •  سبدگردان هدف 
 •  سبدگردان آرمان اقتصاد 
 •  سبدگردان نوین نگر آسیا 
 •  سبدگردان سهم آشنا 
 •  سبدگردان پاداش سرمایه 
 •  سبدگردان آگاه 
 •  سبدگردان هامرز 
 •  سبدگردان داریک پارس 
 •  سبدگردان کوروش 
 •  سبدگردان هیوا 
 •  سبدگردان تصمیم 
 •  سبدگردان نو ویرا 
 •  سبدگردان الماس 
 •  سبدگردان الگوریتم 
 •  سبدگردان امید 
 •  سبدگردان آرکا 
 •  سبدگردان آسال 
 •  سبدگردان مانی 
 •  سبدگردان اعتبار 
 •  سبدگردان تدبیر 
 •  سبدگردان اقتصاد بیدار 
 •  سبدگردان فارابی 
 •  سبدگردان ثروت پویا 
 •  سبدگردان بهابازار پارس 
 •  سبدگردان زاگرس 
 •  سبدگردان ایساتیس 
 •  سبدگردان آتیه توکا 
 •  سبدگردان ثنا 
 •  سبدگردان برلیان 
 •  سبدگردان ویستا 
 •  سبدگردان پیشرفت و توسعه صبا 
 •  سبدگردان توسعه فیروزه 
 •  سبدگردان داریوش 
 •  سبدگردان فراز 
 •  سبدگردان نیکان 
 •  سبدگردان آمیتیس 
 •  سبدگردان اکسیژن 
 •  سبدگردان اطلس 
 •  سبدگردان پایش 
 •  سبدگردان سورنا 
 •  سبدگردان کارا 
 •  سبدگردان البرز 
 •  سبدگردان آرتین 
 •  سبدگردان آریا 
 •  سبدگردان باران 
 •  سبدگردان بازده 
 •  سبدگردان توانا 
 •  سبدگردان رایاسهم 
 •  سبدگردان سرمایه و دانش 
 •  سبدگردان سورین 
 •  سبدگردان نوید 
 •  سبدگردان سینا 
 •  سبدگردان نواندیشان نفیس 
 •  سبدگردان مُدبر آسیا 

سبدیاب

سبدیاب